Witajcie kochani!

Na wstępie muszę Was przeprosić, że długo nic nie wrzucałam, ale powody były . Wierzcie na słowo. W nagrodę dla moich wiernych czytelników przedstawiam chyba najbardziej okazałe moje dzieło. Komplet: kolia plus kolczyki. Komplet zrobiłam dla siebie specjalnie na wyjątkową okazję i dopasowałam kolorystycznie do koloru sukienki, ale myślę, że jest na tyle uniwersalny i elegancki, że będzie także pasował do innych kreacji.

Kolorystyka w spokojnej i eleganckiej tonacji: zielony w odcieniu morskim, beżowy, kremowy, złoty. Kolczyki przy tak olbrzymiej i bogatej kolii są już raczej minimalistyczne. Całość wygląda bardzo wytwornie! W tym miejscu muszę dodać, że była bardzo pracochłonna. Niezwykle się natrudziłam nad tą obróżką. Przyznaję, że przy projektowaniu kolii inspirowałam się pracą bardzo zdolnej artystki z Moskwy (Kokorina Renata), której dzieła znalazłam na Pinterest i umieszczę tam swój komplet jako wypróbowany pin. W ogóle to jakby ktoś z moich czytelników podpowiedział mi jak to się robi, żeby pin pojawił się na głównej tablicy, to będę wdzięczna. Mi na razie udało się zainstalować wtyczkę na swojej stronie i umiem umieszczać  piny, ale na własnej tablicy. W ogóle ich nie widzę na tablicy głównej.

Cóż tu więcej pisać: zapraszam do oglądania tego cacuszka. Och! jaka dziś jestem nieskromna, ale mi podoba moja robótka. Nie jest ona tak luksusowa, jak jej pierwowzór, bo kryształków Svarovskiego ma niewiele, ale i tak mi sie podoba, a Wam? Będę wdzięczna za wszelkie komentarze.

34,627 total views, 18 views today