Witam !

Dziś przedstawiam Wam kolejny mój wyrób specjalnie na konkurs biżuteryjny kalendarz Royal-Stone. Druga inspiracja „Sukulenty i kaktusy” dla mnie nie była łatwa, ale udało się uszyć dwie prace. Dziś przedstawiam pierwszą – wisior nawiązujący do fioletowego w odcieniach sukulenta. Popatrzcie na zdjęcie, które było inspiracją. Należało nawiązać do wybranego ze zdjęcia sukulenta lub kaktusa.

cover photo, Obraz może zawierać: roślina, tekst i przyroda

Udało mi się uszyć po raz pierwszy w życiu sutasz 3 D albo jak kto woli przestrzenny. Nie było łatwo, ale z efektu jestem zadowolona.

Były problemy ze zrobieniem dobrego zdjęcia, bo przeszkadzał mi wiatr i deszcz. Do sesji podchodziłam kilka razy, a potem zastosowałam zasadę, że trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. Ostatecznie na konkurs wysłałam zdjęcie pierwsze z szydełkową serwetą w tle, bo po prostu najbardziej mi się podobało. Dodam, ze zrobiłam co najmniej 100 zdjęć.

Oglądajcie mojego sukulenta!

Z góry dziękuję wszystkim, którzy oddadzą głos na moją pracę na fanpage Royal-Stone i tym, którzy napiszą komentarz na FB lub na moim blogu!

36,180 total views, 27 views today