Witajcie kochani!

Dziś znów konkursowo. Kolejne wyzwanie Royal- Stone , czyli ważkę potraktowałam bardzo dosłownie. A było to tak. Pomyślałam sobie, że chyba tej ważki to nie uszyję, wzięłam do ręki pudełko z kamieniami i innymi kaboszonami, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że nie mam odpowiednich materiałów. I zaczęłam grzebać w tym pudełku i tak grzebałam i kombinowałam cały dzień aż wyszła z tego taka oto broszka. I to jest najlepszy dowód na to, że nieraz i w życiu wychodzi coś fajnie, choć zupełnie się nie zapowiadało.

Połączenie sutaszu z haftem koralikowym. Wszystko w kolorystyce zielono niebieskiej. Nie będę tu wymieniać jakich sznurków użyłam, ale myślę, że te kolorowe błyszczące zrobiły sporo, plus taśma cyrkoniowa.

Powiem bardzo nieskromnie, że z tego dzieła jestem bardzo zadowolona. A Wam jak się podoba moja ważka? Nosiłybyście taką broszkę?

Wiem, że od czasu, kiedy pokazuję swoje prace na FB głównie tam komentujecie, ale tam to jest filia tej strony, he, he…

Jest mi bardzo miło, że moje prace Wam się podobają, że lajkujecie i komentujecie i że chce się Wam głosować na nie. Jeszcze raz dziękuję!

Zapraszam do oglądania. Powiem tylko, że było bardzo ciężko uchwycić wszystkie kolory. I jak zwykle dylematy w jakiej rozdzielczości robić zdjęcia. Większa zdjęcia wychodzą super, ale potem nie chcą się załadować na stronę. Co ja się mam z tymi fotkami!

Kasia

1,255 total views, 1 views today

Privacy Preference Center